SINAVA DAİR HER ŞEY!...

Ülkemizde her yıl milyonlarca öğrenci sınavlarda başarılı olup, iyi bir okula yerleşmek için bir biriyle kıyasıya yarışıyor.

TÜRKİYE’NİN BİRİKİMİ İŞLER KİTABEVLERİNDE

Ülkemizde her yıl milyonlarca öğrenci sınavlarda başarılı olup, iyi bir okula yerleşmek için bir biriyle kıyasıya yarışıyor. Henüz ilkokulda başlayan sınav sistemi lise, üniversite ve yükseköğrenimden sonra da devam ediyor. Adaylar için özellikle yükseköğrenim sınavları bir hayli önem kazanıyor. Çünkü öğrenci artık kararını vermiş ve hayatta atılacağı mesleği tercih etme noktasına gelmiştir. Burada iyi bir üniversite kazanmak ve iyi bir meslek için öğrencinin gördüğü lise öğrenimi daha bir önem kazanıyor. Dolayısıyla bu faktörü göz önünde tuttuğumuzda LGS Liseye Geçiş Sınavı ile YKS Yükseköğretim Kurumları Sınavı çok çok önemli bir sınav hâline geliyor. Bu açıdan bakıldığında da veliler ile öğrencilerin LGS ve YKS’de başarılı olmak için çok farklı arayışa girdikleri gözlemleniyor. Çünkü adayların sınavlarda başarılı olmaları için artık salt okullarda aldığı eğitimin yeterli olmadığı bilinen bir gerçek.

HAYATIN HER AŞAMASINDA SINAV

Henüz ilköğretim çağında sınavla tanışan öğrencilerimiz belirli aşamalardan geçtikten sonra yine bir sınav sonucunda aldığı puana göre bir liseye yerleştiriliyor. Ardından yine bir sınav sonucunda yükseköğrenime yani üniversiteye yerleştiriliyor. Yükseköğrenimini tamamlayan öğrencilerimiz de herhangi bir kamu kurumunda işe başlayabilmek için tekrar KPSS adlı sınava tabi tutuluyor.

BAŞARININ SIRRI PROFESYONEL DESTEKTE

Bütün sınavlarda alınan sonuçlarda en önemli, en belirleyici etken ise öğrencinin okuduğu okul ile aldığı eğitim ve temelinin sağlamlığı bir hayli önem arz ediyor. Ayrıca bütün öğrenciler sınavlarda başarılı olmak için profesyonel desteğe ihtiyaç duyuyor. Her alanda olduğu gibi sınavlarda da adayların başarısının sırrı profesyonel destekte yatıyor. Yani tek başına çalışmak yeterli olmuyor. Çoğu kere çevremizdekiler bütün iyi niyet, sevgi ve samimiyetlerine rağmen bize yardımcı olamazlar. Çünkü etkili yardım için gerekli uzmanlığa ve sistemli yaklaşıma sahip değillerdir. Bu nedenle sınava tabi tutulacak her aday profesyonel desteğe ihtiyaç duyar. İşte bu noktada 41 farklı yayınevini bünyesinde barındıran İşler Yayın Grubu, 3 binin üzerindeki nitelikli ve tecrübeli yazar kadrosuyla; sayısı 30 milyonu bulan öğrenci kitlesine profesyonel destek sunmak için gayret ediyor.  

Branşında kendisini kanıtlamış en seçkin, en donanımlı, en başarılı, Türkiye’de eğitim alanında parmakla gösterilen en yetkin yazarların hazırladığı ve çeşit olarak 10 bini geçen kitap sayısıyla İşler Yayın Grubu; LGS, YKS, MSÜ, YÖK-Dil, KPDS ile KPSS sınavlarına hazırlanan öğrencilere profesyonel destek sunmada sektörün öncülüğünü yapıyor.

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Kitapİşler ile kitaplarını online sipariş edebilirsin

Evinde kal, biz senin kitaplarını evine gönderelim.

EĞİTİMİN KALİTESİNİN ÖNEMİNİ BİLİYORUZ!

Sen de İşler Yayın Grubu ile başarabilirsin!

Sen de bizimle birlikte başarabilirsin.