MEDYADA İŞLER

Gelişen teknolojiyi ve yenilikleri en iyi biçimde değerlendirmeyi prensip edinen İşler Yayın Grubu’nun İletişim ve Dijital Ofisi iddialı faaliyetlerine her geçen gün yenilerini ekliyor.

TÜRKİYE’DE EN ÇOK İNDEKSLENEN YAYIN GRUBU

Gelişen teknolojiyi ve yenilikleri en iyi biçimde değerlendirmeyi prensip edinen İşler Yayın Grubu’nun İletişim ve Dijital Ofisi iddialı faaliyetlerine her geçen gün yenilerini ekliyor.

Yeni eğitim ve öğretim yılının açılışıyla birlikte çalışmalarına hız veren İşler Yayın Grubu İletişim ve Dijital Ofisi, medyada adından en çok söz ettiren birim olarak dikkat çekiyor.

SOSYAL MEDYADA İŞLER

Sosyal medyada iddialı bir çıkış yapan İşler Yayın Grubu, başta YouTube olmak üzere İnstagram, Telegram, Discord, Twitch, Tiktok, Pinterest, Facebook, Linkedin gibi pek çok mecrada geniş biçimde yer alıyor. Paylaşımları rekor kıran İşler Yayın Grubu ve İşler Kitabevlerinin gösterim ve tıklanma oranları on milyonlarla ifade ediliyor. Öte yandan İşler Yayın Grubu, dünyanın en büyük arama motoru olarak kabul edilen Google’da; anahtar kelimelerdeki aramalarda milyonlarca sonuç arasında 1. sayfanın 1. sırasına yükseliyor.    

BASINDA İŞLER

Diğer taraftan yeni eğitim ve öğretim yılında, İşler Yayın Grubu ile İşler Kitabevlerinin etkinliklerinin yazılı basında geniş yer alması da dikkatlerden kaçmıyor. Geçtiğimiz Ekim ayında 81 ilin 126 yerel gazetesinde ve 6 ulusal basında İşler Yayın Grubu ile İşler Kitabevlerinin faaliyetlerine yer verilmesi göz dolduruyor. Ayrıca 200 farklı internet sitesinde grubun haberlerine yer verilerek indekslenmiş olması; İşler Yayın Grubunu Türkiye’de en çok indekslenen yayın grubu olarak kayıtlara geçiriyor.    

Gazetelerde İşler Yayın Grubu ve İşler Kitabevleri ile ilgili çıkan haberlere göz atmak için TIKLAYINIZ!

KASIM 2021’DE MEDYA İŞLER

İşler Kitabevlerinin etkinlikleri medyada geniş biçimde yer almaya devam ediyor. 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle bir dizi etkinliğe imza atan İşler Kitabevlerinin faaliyetleri onlarca haber sitesi ile gazetenin ilk sayfalarında geniş yer buldu. 
İşler Kitabevlerinin etkinliklerinin yer aldığı gazete kupürlerine ulaşmak için TIKLAYINIZ!

ARALIK 2021'DE MEDYA İŞLER

Aralık 2021 İşler medya çalışmaları için tıklayınız.

OCAK 2022'DE MEDYA İŞLER

Ocak 2022 İşler medya çalışmalarımız için tıklayınız.

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Kitapİşler ile kitaplarını online sipariş edebilirsin

Evinde kal, biz senin kitaplarını evine gönderelim.

EĞİTİMİN KALİTESİNİN ÖNEMİNİ BİLİYORUZ!

Sen de İşler Yayın Grubu ile başarabilirsin!

Sen de bizimle birlikte başarabilirsin.