KAZANMAK ARTIK ÇOK KOLAY!

Bazı okul idarecilerinin Milli Eğitim Bakanlığı’nca ücretsiz dağıtılan kitaplara ek olarak öğrencilerden talep ettiği “yardımcı kaynak”lara, ücret ödemeden de ulaşmak mümkün.

İŞLERLE SINAVA HAZIRLIK CEPTE!

Bazı okul idarecilerinin Milli Eğitim Bakanlığı’nca ücretsiz dağıtılan kitaplara ek olarak öğrencilerden talep ettiği “yardımcı kaynak”lara, ücret ödemeden de ulaşmak mümkün.

İşler Yayın Grubu, yardımcı kaynak kitap sorununa online çözüm üreterek; eğitimde fırsat eşitliğine önemli katkılar sunmaya devam ediyor.  

1.5 MİLYON ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMEN KEŞFETTİ

500 şube sayısı, 41 yayınevi ve onlarca dijital platformuyla Türkiye’nin önde gelen yayın evlerinden İşler Yayın Grubu, eğitime katkı adına büyük bir projeye imza atıyor. Grup tüm yardımcı kaynak kitapları internete yükleyerek, ücretsiz olarak öğrencilerin ve öğretmenlerin istifadesine sunuyor. PDF formatındaki kitaplara sistem üzerinde arama yaparak kolayca ulaşılabiliyor. Bugün İşler Grubu’nun online sisteminde 20 binin üzerinde yardımcı kaynak kitap bulunuyor ve yaklaşık 1.5 milyon öğrenci ve öğretmen düzenli olarak buradan faydalanıyor.

KİŞİ KENDİNE ÖZEL SINAVLAR OLUŞTARABİLİYOR

İsleronline.com’da kaynak kitaplar ile videolu çözümlerin yanı sıra 10 milyonluk bir soru havuzu yer alıyor. Öğretmenler ile öğrenciler buradan bir tıkla kendi kendilerine özel deneme sınavları oluşturabiliyor. Öğretmen ve öğrenciler hiçbir ücret, aidat ödemeden bu online ortamda dilediği kaynak kitaba ulaşabiliyor, dilediği ders ve konulardan sayısız kez deneme sınavı olabiliyor.

YAYINEVLERİ DİJİTAL ORTAMDA

Diğer taraftan İşler Yayın Grubu’ndan örneğin Acil Yayınları, yüzbinlerce takipçisine Matematik alanında konu anlatımları ile soru bankalarıyla birlikte yaptığı canlı yayınlarla da hizmet veriyor. Hız ve Renk Yayınevi de TYT ve AYT’ye hazırlık için yüzlerce içerikten oluşan uzaktan eğitim videoları hazırlamış. Keza Yayın Denizi de aynı şekilde binlerce dijital içerik üretmiş. Dijital eğitimde dikkat çeken bir diğer yayınevi ise Çap yayınları… Çap yayınları bu zamana kadar 6 binin üzerinde video içeriği yayımlamış. Bu içeriklerde konu anlatımları ve test çözümlerinin yanı sıra çok sayıda rehberlik videoları da bulunuyor. Bu videolarla yetinmeyen Çap yayınları, on binlerce konu anlatımlarını video anlatımlı fasiküller haline getirerek dijital ortamda VAF adlı yeni bir mecra daha kurmuş. Yine ENS, Son Viraj, Full, Av, Orbital ile Merkez yayınları da hazırladığı binlerce video içeriğiyle ücretsiz biçimde hizmet vermeye devam ediyor. Bütün bu hizmetlerle yetinmeyen Bilgi Sarmal Yayınevi ve Çap Yayınları ise dijital mecrada bu eğitim hizmetinin okulunu dahi açmışlar.  Öğrenciler Bilgi Sarmal Akademi uygulamasıyla sınavlara online katılabiliyor, sonuçları ve sıralamayı görebiliyor. Ayrıca zorlandıkları soruların çözümlerini izleyebilir, ilgili kazanım videolarına ulaşabiliyor.

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Kitapİşler ile kitaplarını online sipariş edebilirsin

Evinde kal, biz senin kitaplarını evine gönderelim.

EĞİTİMİN KALİTESİNİN ÖNEMİNİ BİLİYORUZ!

Sen de İşler Yayın Grubu ile başarabilirsin!

Sen de bizimle birlikte başarabilirsin.