DÜNYADA BENZERİ YOK

İşler Yayın Grubu, ülke genelinde 500 şubeye ulaşmanın haklı gururunu yaşıyor.

İŞLER KİTABEVLERİ 500 ŞUBEYLE ÜLKENİN HER YERİNDE

İşler Yayın Grubu, ülke genelinde 500 şubeye ulaşmanın haklı gururunu yaşıyor.

Sanal değil gerçek ortamda görerek, inceleyerek alınan eserin önemine inanan İşler Yayın Grubu; dağıtım ağını daha fazla genişletme kararı aldı. Dünyada benzeri olmayacak şekilde bir dağıtım ağı kuran İşler Yayın Grubu, başkent Ankara’da 40, İstanbul’da 36, İzmir’de ise 26 şube sayısına ulaşarak yeni bir rekora imza attı.    

YAYINEVİ SAYISI 40’I GEÇTİ

1989 yılında Eğitimci Mehmet İşler liderliğinde sektöre ilk adımını atan İşler Yayın Grubu, bugün sahibi olduğu 40’ın üzerinde yayınevi ile sektörün en büyüğü olarak gösteriliyor… Branşında kendisini kanıtlamış en seçkin, en donanımlı, en başarılı, en nitelikli, en tecrübeli, Türkiye’de eğitim alanında parmakla gösterilen en yetkin isimlerin koordine ettiği yayınevleri bu gün sektörün en ön saflarında yerini alıyor. Türkiye’de derece yapan tüm öğrenciler İşler Yayın Grubunun hazırladığı kitaplardan mutlaka faydalanıyor.

TÜRKİYE’NİN BİRİKİMİ İŞLER KİTABEVLERİNDE

Yarım asra dayanan bir emeğin ürünü olan İşler Yayın Grubu; bünyesinde barındırdığı 40’ın üzerindeki yayınevleri ile sınava dair ne varsa Türkiye’nin birikimini 30 milyon öğrencinin hizmetine sunuyor. Sertifikalı binlerce çalışanıyla, 3 binin üzerinde dev yazar kadrosuyla milyonlarca yardımcı kaynak eser üreten İşler Yayın Grubu; gelecekte İşler Kitabevlerini Anadolu’nun en ücra köşesine dahi açmayı planlıyor. 

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Kitapİşler ile kitaplarını online sipariş edebilirsin

Evinde kal, biz senin kitaplarını evine gönderelim.

EĞİTİMİN KALİTESİNİN ÖNEMİNİ BİLİYORUZ!

Sen de İşler Yayın Grubu ile başarabilirsin!

Sen de bizimle birlikte başarabilirsin.